
Sedlo Uršič in skozi Prestreljeniško okno (Franci, 20.04.2019)
V številčni ekipi smo se najprej podali na sedlo Uršič,potem pa nekateri odsmučali v dobrih razmerah proti smučišču in na Kanin,ostali pa skozi Prestreljeniško okno na našo južno stran. Po okrepčilu na Kaninu pa s sedla v dolino.Nekaj se nas je odločilo še za vzpon do zg.postaje It.gondole in čez r

