
Krožna na Javornik
Parkiramo na ovinku "pri smetnjakih" (cca 1 km pred smučiščem). Konkreten minus (v avtu je kazalo -20). Potrebno je bilo nekaj kidanja za parkirno mesto. Zelo lep, zimski in predvsem samoten vzpon po pešpoti do koče in na vrh. V bistvu je bil plan med vzponom preveriti količino snega na čistini, kj
