
Kredarica iz Krme
V soboto je bilo parkirišče v Krmi ob sedmih zjutraj polno in zgleda da je temu nekaj botroval moj opis razmer od četrtka.Smuči je bilo skozi gozd oz.še malo naprej bolje nesti,ker se je lepo hodilo peš.Višje je bila hoja s smučmi prijetna,saj so jutranji predhodniki lepo potegnili špuro v rahlo odj


