
Samotna krnica Ödenkar
Ko bi Prešeren vedel kako ga žgemo na njegovo obletnico smrti, bi zih hotel, da smo frej tudi na njegov rojstni dan....Danes, kot pravi Petra smo se izognili "bulam"- ogromnim kepam plazov v naših logih in se odpeljali čez Zederhaus v izhodišče Wald. Izbrali smo senčni, SV dostop proti Weißecku, se
