
Pohod MO na Bukovico
Dan po kulturnem prazniku smo se planinci spet odpravili v hribe. Tokrat na 584 m visoko Bukovico nad Grižami. V hladnem, a sončnem jutru smo se zbrali pred gasilskim domom v Migojnicah. Ni nas bilo veliko, a družba je bila vesela in nadejali smo se prijetnega doživetja. Nekaj časa smo še hodili med



