
Preber 23.2.2019
Še en lep in dobro izkoriščen vikend je za nami. Glede na orkanski veter pri nas, smo šli v soboto v Avstrijo. Zoran je predlagal Preber in jaz sem bil takoj za, pridružila sta se nama še Slavi in Tomaž. Namenoma se nismo odpravili pretirano zgodaj in na izhodišču ob Prebersee je bilo parkirišče že


