
Jutranja Begunjščica
Begunjščica je bila ta teden res dobra. V četrtek sem bil prvič to sezono, danes drugič. Časa nisem imel na pretek, zato je to vedno dobra izbira. Na parkirišču sem bil pred 6h, pa je bila že gužva. Več kot 10 jih je bilo že na poti pred mano. Gor po Šentjancu, spust po Y grapi. Smučanje je bilo sup

