
Brda, od pršiča do borbanja (Miranova spominska)
Danes smo imeli spominski pohod oz. turni smuk (kakor kdo) za prijatelja Mirana. Cilj je bilo iti po soncu, s snegom se nismo preveč obremenjevali. Po fotkah z Rodice smo sklepali, da bo kaj snega tudi na tej strani. Z ženo sva šla nekaj kasneje in spotoma dobila info, da na Brda ni možno z juga po
