Poslednje ledne kaplje v Logarski
Korošci smo v mini ledni sezoni šihte imeli, zato smo v Logarski za mišjo dlako na repu ledu ujeli. Z Marinko sva izkoristili poznanstva in veze, da sva po brezupnem iskanju prišli do nečesa, kjer se še leze. V Slap nad potjo, ki se je na nekaj cugov razpotegnil, sva napotili še Janeza, Uroša in [&#
