
Proti Voglu
Zaradi odjuge preteklega tedna smo se najbrž vsi spraševali kje iskati dobre razmere za turno smuko. Odločil sem se za Vogel. In ker sem bil pozen (9:30) sem dobil predzadnje uradno parkirno mesto v Ukancu. Nazaj grede sem sicer ugotovil, da so danes občinski redarji zamižali na obe očesi, saj so bi
