
Potem nikoli več
ne bo tako kot je bilo, če pa bo pa bo trajalo nekaj časa, da se utirimo nazaj. A pa je to res nujno tako slabo? Po moje niti ne, saj kot družba smo že nekaj časa popolnoma zgubili smisel za prave vrednote življenja. Pehanje za materialnimi dobrinami nas je pahnilo v stadij, kjer vsak skrbi le za sv
