
Prestreljniško okno
Do Gilbertija z gondolo, nato na smučkah peš vse do kakih 40 višincev pod oknom. S srenači je šlo super. Smučarija ves čas zvezna. Sneg prima. Je pa kar precej kamna (tudi na zgornjem delu smučišča, ki so ga danes končno odprli vse do podna, kjer pa je smučarija kot ponavadi precej trda). Varnost 4
