
Bolš kt nč
Spet na Kanin, na našo sončno stran, kjer pa tokrat precej bolj trde razmere. V Velikem grabnu snega sicer “relativno” dovolj. Proga pa trda, občasno ledena….Več pa bo povedal tisti, ki obdela prav vse strani Kanina in mimogrede naleti tudi na naju… Ne glede na razmere, pa naju nagradi en super pogl




.jpg)
