
🔹Minilo je že več kot 40 let od vzpona na Mt. Everest brez dodatnega kisika.
🔹Minilo je že več kot 40 let od vzpona na Mt. Everest brez dodatnega kisika. 🔹"Da je alpinizem pravi, potrebuje težavnost. Če jo odstranim, na primer z lestvijo, potem to ni več pravi alpinizem, ampak je turizem" (Reinhold Messner) 🤔




