Belač - Zupan
Če bi Marjan in Jože davnega leta 53' dostopila tako kot midva, bi bila njuna gotovo prva smer v steni!V soboto me je Klemen (AO Kranj) peljal na izpitno turo za Alpinista. Plezala sva Belač-Zupan v Šitah, ki razen prvega raztežaja, ki te na hitro ogreje, ponuja uživaško plezarijo v zelo čvrsti skal


