
17. GORSKI MARATON ŠTIRIH OBČIN, 16.6.2018
Proti koncu tedna sem dobila zeleno luč za avto, kar pomeni, da LAHKO GREM KRIČAAAATTTTT NA GM4O!Sej, lahko bi se peljala tudi s kom iz naših krajev, a jast moram biti tam hkrati na več krajih, pa je brez avta to kar neizvedljivo, hihi.O, če torej grem kričat, imam takoj na grbi eno goro skrbi, na k

