V nedeljo na Brano
Z Antonom sva se dogovoril za nedeljsko plezarijo. Ker se je “zaluštalo” še Milanu, se nas je trojica vertikalovcev podala na Kamniško sedlo. Kot se spodobi smo v nahrbtikih imeli s seboj vso potrebno plezalno opremo, saj je bil naš cilj znan. Za začetek sezone smo izbrali Zgornji steber




