
Jalovčev ozebnik (Tomaž, 19.05.2018)
S kolesom iz Planice ob petnajst do šestih, do koder je paš šlo. Morda bi šlo lahko celo do snega, pa je bilo podrto drevje le prevelika ovira na poti. Naprej seveda peš in nato na smuči in po snegu, ki se zvezno začne približno na višini 1300 metrov. Do tja smo rabili približno uro in pol od avta.


