
Medtem ko vsi gledajo
Game of thrones, OK priznam tud jaz sem začel gledat zadnjo sezono. Ampka bi tu opozoril na še eno odlično nadaljevanko. Z ženo namreč sedaj vsak večer, ko sma oba doma gledama Orange is the new black. Veverjetna nadaljevanka, pravkar sma zaključla tretjo sezono, od šestih, kolikor jih je do sedaj.
