
Šija (Kemo, 02.04.2018)
So me opozorila o veliki nevarnosti plazov tokrat preusmerila na smučišče. Presenečeno pa sem kaj kmalu ugotovil, da vsaj v okolici Vogla teh nevarnosti ni bilo. Trda podlaga, čez pa nekaj centimetrov svežega. Snežna odeja se ni omehčala niti v popoldanskih urah. Smo presmučali vsa pobočja pod Šijo


