
Vsega več, kot smo pričakovali
Snega, mraza, dobre smuke..., in zasedenosti parkirišč. Ja, to zadnje (edino negativno) ne verjameš dokler ne vidiš. Na prelazu smo se znašli pol ure po začetku odprtja edine delujoče proge in bili prisiljeni parkirati več kot kilometer na zahodni - Radstadtski strani. Severne proge še ne urejajo,



