
Sv. Jakob (Mišo_Jenčič, 06.03.2018)
Zaradi otoplitve in popoldanskega rosenja smo že skoraj opustili današnji načrt, a na koncu smo vseeno šli. Snega je dovolj. Med vzponom nam naproti prismuča Boris in hitro ga prepričamo, da gre z nami še enkrat do vrha. Tam je celo nekaj razgleda na megleno morje in osončene dele Kamniških in Karav



