
Kosmatica (Čeha, 22.11.2025)
Od Podarja sem se v družbi mnogih isto mislečih povzpel na Kosmatico.Snega je res dovolj,pa na uni strani tunela tudi brez vetra,kar za našo stran nebi rekel.Bil je pravi pršič,po cesti pa brezskrbno zavijanje. Kategorija: Razmere




