
Ratitovec (Franci, 03.02.2018)
Po ogrevanju z lopato je bilo treba še malo v hrib.Šele ob štirih sem začel pri lovski koči.Že tu je bilo veliko snega.Hvala predhodnikom za potegnjeno špuro,ki je zgledala kot kanal.palice pa so se pogrezale do ročaja.Ravno še v dnevni svetlobi sem prišel do koče,ki pa je bila zaprta.To pa res pome


