V soboto sva z Igorjem Kneževičem ob štirih štartala iz Sl. Bistrice.
Pretekli torek, 18.6.2024 smo se ob 8ih zjutraj Gorazd Pipenbaher, Rok Pečolar, Žan Keršič in Žan Janežič podali na pot v Dolomite.
Luka Vračko ponovno na stopničkah z 2. mestom v kategoriji cicibanov
Eva Škrlec 2.mesto v kategoriji starejših deklic. Vesna Tarkuš 3. mesto v kategoriji mlajših deklic in Luka Vračko 3. mesto v kategoriji cicibanov.
Med 25.in 26.majem je v Plezalnem centru Slov. Bistrica pod okriljem Komisije za Športno plezanje v organizaciji AK Impol Slovenska Bistrica potekala 1. tekma za Državno prvenstvo v težavnostnem plezanju za vse kategorije.
V soboto 18.05.2024 je potekala še zadnja tekma sezone v vzhodni ligi in sicer v hitrostnem plezanju.
Lucija Tarkuš do polfinalnih nastopov v Ameriki in Kitajski
V soboto 11.5. je v novem plezalnem centru v Prevaljah, potekala zadnja tekma v težavnosti letošnje vzhodne lige.
Eva z odličnim plezanjem v kvalifikacijah do še enega finala in do svoje prve medalje na evropskem mladinskem pokalu
Eva z odličnim plezanjem v kvalifikacijah do svojega prvega finala na evropskem mladinskem pokalu
Pozdravljeni, Pridružite se nam na edinstvenem predavanju vrhunskega alpinista Luka Krajnca, ki bo z nami delil svoje pustolovščine. Luka bo govoril o svoji odpravi v skrivnostni Tibet in o prvem prostem vzponu v smeri Spomin v Paklenici. Kdaj? Četrtek, 11. aprila ob 18. ur
Na uvodni tekmi državnega prvenstva v balvanskem plezanju je Lucija Tarkuš zasedla 5.mesto in Urška Repošič 11. mesto.
V soboto 9.3. je v Trbovljah potekala četrta tekma vzhodne lige in sicer v težavnosti. Naš klub je zastopalo 25 tekmovalcev, ki so pokazali svoj napredek in dosegli odlične rezultate.