Člani AO Kamnik sporočamo žalostno novico, da se je danes, 11. maja 2020, za vedno poslovil naš dolgoletni član AO Kamnik, Tone Škarja. clanki
Priporočila Planinske zveze Slovenije za hojo po planinskih poteh, zavarovanih plezalnih poteh, turno kolesarjenje, turno smučanje, alpinizem, športno plezanje v plezališčih in na balvanih ter ostale dejavnosti v gorskem svetu v času postopnega sproščanja ukrepov zaradi epidemij
Zaradi epidemije novega koronavirusa pozivamo planinska društva, odseke in druge skrbnike naravnih plezališč, da jih do nadaljnjega zaprejo, obiskovalce pa k doslednemu upoštevanju ukrepov, saj lahko le z odgovornim ravnanjem pripomoremo z zajezitvi širjenja epidemije in
Začetek alpinistične šole je zaradi izrednih razmer do nadaljnjega prestavljen. clanki
Zaradi izbruha epidemije COVID-19 po svetu in v Sloveniji, KA PZS zato poziva alpinistične odseke ter alpinistične klube, da do nadaljnjega upoštevajo in se držijo naslednjih priporočil KA PZSnovice
Vabljeni v alpinistično šolo 2020/21. Uvodni sestanek bo 26. marca ob 18h v prostorih Planinskega društva Kamnik (Šutna 42). Vodji letošnje šole bosta Žiga Oražem in Jure Prezelj. Več informacij: ziga.orazem@gmail.com Tel: 031 803 268 c
Seznam dolžnikov - knjižnica AO Kamnik, februar 2020.dokumenti
Rdeče obarvanih knjig trenutno ni v knjižnici! Pri vseh knjigah je zapisano tudi ime člana, ki naj bi knjigo imel. Vse, ki posedujete gradivo knjižnice AO Kamnik, naprošamo, da le to v najkrajšem možnem času vrnete na svoje mesto, saj bomo le tako lahko kvalitetno izvajali njeno posla
Nad Ledinami smo v soboto le našli nekaj zime.clanki
V soboto, 15.2., smo se tečajniki skupaj z alpinisti in pripravniki AO Kamnik odpravili v Innerkrems na turno smuko.clanki
Včeraj sva z Primožem prečila Može nad Zelenico. Na grebenu nama je malo nagajal nepredelan sneg in rušje, ampak kljub temu je bila dobra kondicijska tura. Danes sem šel pa z Matejem ,čez Župančičevo grapo na malo Mojstrovko zgornji del sva plezala bolj desno.clanki
Želimo vam čim več preživetega časa v hribih in to z dobrimi ljudmi. Varen korak, pa pazite nase.novice
Preteklo soboto smo se pridružili turno-smučarski turi na Ojstrnik v organizaciji naših kolegov s TSKO PD Kamnik.clanki
Ker tečajnikom AŠ volja kar ne odjenja, nas je nekaj odšlo na prvi zimski "izlet". Z Mojco in Florjanom sta Aljaž in Žiga pičila na vrh, midva z Gorazdom pa sva čekirala stanje na Kredarici.clanki
Čeprav se koledarska zima še ni začela,sva šla z Ivanom včeraj vseeno pogledat kakšno je stanje s snegom. Do Kokrskega sedla snega nič,nad sedlom ,se pa začnejo zimske razmere.Od sedla pa do Kalškega grebena so razmere dobre prave zimske,včeraj sva bila edina na vrhu tako da gužve ni bilo.clanki