
Kovk (Monte Cocco) (Miro, 28.12.2017)
Ko je snega enostavno preveč...bi se lahko reklo turi. Po deževno/sneženi noči peterica zaključi, da je treba iskat kolikor toliko varna pobočja za jago po belem. Cesta skozi Ukve do oštarije lepo splužena in prevozna. Tudi višje so urejeni parkirni prostori. Gaz si do polovice ture sposodimo od p



