
Trupejevo poldne (Matevž_Suhač, 10.12.2017)
Danes smo bili zgodnji. Snega na Srednjem vrhu bolj malo, se pa debelina snežne odeje z višino lepo veča, tako da je snega od prvega senika proti Železnici že povsem dovolj. Sneg je suh, ponekod spihan. Sploh je pihalo, kot da bi pse gonil. Smučino smo naredili na novo, a nas je bilo kar nekaj na sr


