Veseli december, prvi vikend
V hribe hodim, rada gremvsako leto rajši!V snegu gazim do kolen,pršiča mam najrajši! Brez odvečnega besedičenja: v hribih je zimska pravljica in obilje pršiča. V dobri družbi in z nekaj truda za iskanje nedotaknjenih strmin je cel vikend eno samo veselje!V soboto smo šli na Šavnik in ker je bilo tak


