SZ greben Kočne
V nedeljo sva si z Džanijem zaželela hribov ter sproščujočega plezanja, po možnosti na soncu. Na društveno vabilo se na žalost ni nihče odzval, pa nič zato, sva pa sama krenila proti Jezerskemu. Ne preveč zarana sva prvi avto pustila pri Suhadolniku, saj sva si želela sestopati po sončni južni stran



