
Otliško okno 07.10.2017
Ob 8.45 smo se dobili pri izviru Hublja. Otroke so pripeljali starši. Po pozdravnem nagovoru smo se po položni poti podali proti Otliškemu oknu. Tempo je bil zelo raznolik, nekaj otrok je bilo hitrejših, nekaj (predvsem tistih mlajših) pa počasnejših, zato se je skupina precej razpotegnila. Vmes so


