
Udirajoča Bambergova k Očaku (23.09.17)
Vsaj en dan v vikendu bo lep kot sem si zaželel že prejšnji vikend, ki ni bil hvale vreden. Snega je neverjetno veliko "nametalo" na torkov dan. Za september je tole res že malo neznačilno. V oktobru imam ponavadi planiran vzpon prek sedmerih jezer h Kolegu, a če se bo takole nadaljevalo bo kar težk


