Sezona tuširanja na prostem se je začela
Novica o narejenem Sinjem slapu je dosegla tudi mene in Uroša, zato sva na zadnjo januarsko soboto vstala z ovcami (dobesedno) in se odpravila k vznožju slapu. Nekaj avtomobilov na parkirišču naju je spravljalo v skrbi glede gneče ob plezanju slapu, ampak sva se kmalu lahko pomirila, saj je se je ve
