
Pršičenje nad Konjščico
Začel sem na Rudnem polju ob tako zgodni uri, kot je bilo zaradi korona pravil to mogoče. Kljub temu se je že ob tej uri kar trlo turnih smučarjev. Med prvimi sem zagrizel proti Viševniku. Gaz so potegnili že včeraj. Tako, da mi gre hitro. Nekoliko me le zaustavljata mraz in veter. Na srečo je [R
