Dopustniško okoli Selle
Letos sva se zaradi takšnih in drugačnih preprek v Dolomite odpravila šele sredi avgusta. Čas za skupno vplezavanje je bil zaradi istih preprek bolj skopo odmerjen, tako da sva na pot odšla z vrečo vodničkov in načelom bova sprot mal vidla. Rezultat je bil 6 uspešnih hribovskih dni, frikanje na rdeč
