Uvajanje pred Dolomiti :)
Že nekaj časa sva se s Polijem usklajevala za skok v hribe odplezat kakšno krajšo smer preden krenemo v Dolomite. Končno se nama je uspelo uskladiti ( BTW- moja prva ''prava'' plezarija v hribih) za Nedeljo 2.7. 2017. Štartala sva približno 10.30, saj sem še zjutraj tovoril robo iz Velenja v Ljublja



