
Vsaka šola nekaj stane; čas je za Dolomite
Skoraj dva tedna sta mimo. Domače Evropsko prvenstvo je že pospravljeno v predal. Še vedno mi je žal, ker ni šlo višje od pričakovanega, ker sem razočaral sebe in še marsikaterega izmed vas (še enkrat: hvala za takšno podporo!). Pripravljen sem bil zares vrhunsko, v fizičnem smislu. Mentalno, pa je


