Desna v Ojstrici
V soboto sva z Menotom zlezla Desno v Ojstrici. Nad smerjo sva oba navdušena – ponuja izredno lep prehod čez steno v dobri, mestoma odlični skali. Težave so enakomerno razporejene, vendar nikjer ni treba švicat. Vse petice (in teh je kar precej!) so za vriskat in če se ne bi nekje na sredini s


