
Kdo je tu nor?!!!
Zgolj šest dni pred začetkom svetovnega prvenstva in dva dni pred mojim odhodom dobim od organizatorja tale e-mail: Barabe Kitajske, kako si lahko upajo tako tekmo odpovedat? In to brez enega samega pravega razloga. In to se je baje zgodilo že drugič v zgolj šestih mesecih. Torej, Kitajcev, kot orga


