
Zvoh (Gabro, 26.04.2024)
Pozdravljeni. Malo prej iz šihta in gas na najbližnji hrib, kjer bi se dalo malo vijugati. Izbira ni težka, Krvavec. Bil sem skeptičen, zaradi južnega snega in same količine, pa je bilo super fajn. V Tihi dolini srečam dva, ki vriskata po hribu navzdol. Vprašam: A gre? Pa kolega odvrne, če je kondic
