
Popotovanje po obronkih občine Muta
V soboto, 16. novembra 2019 vas vabimo na popotovanje po obronkih občine Muta.

V soboto, 16. novembra 2019 vas vabimo na popotovanje po obronkih občine Muta.

V oblačnem jesenskem jutru so se konjiški planinci odpravili na pohod po Svečinskih goricah.

V začetku septembra se je skupina planincev – Četrtkovcev odpravila na sedemdnevni »Zaključek poletja na Lastovo«.

V soboto, 21. septembra je bilo v domačih krajih veliko trgatev, toda 32 konjiških planincev je raje izbralo vzpon na 1.107 metrov visok Krim.

V soboto, 5. oktobra 2019, vas vabimo na pohod po Svečinskih goricah (srce med vinogradi).

Kot veleva zdaj že tradicija, smo se člani PD Konjice , natančneje njene kolesarske sekcije, zopet odpravili v južne kraje sosednje nam države.

V soboto, 21. septembra 2019, vas vabimo na Krim – 1.107 m visok osamelec južno od Ljubljane.

V soboto, 7.septembra 2019, vas vabimo na Vitranc in Ciprnik (1.745 m)

Po uspešnih pripravah na Skali v sredini avgusta so se planinci PD Konjic v soboto, 24. in v nedeljo, 25. avgusta 2019, odpravili na zgornje Gorenjsko, kjer so v dolini Vrat pri Aljaževem domu pričeli vzpon na Triglav.

V zgodnjih nedeljskih urah 18. avgusta se je 29 planincev Planinskega društva Konjice zbralo pod Konjiško goro z namenom, da se udeležijo priprav za osvojitev Triglava.

Četrtkovci – člani planinskega društva Konjice so se odločili, da tokrat obiščejo Bohinj in okolico.

Člani planinskega društva Konjice so v soboto, 27. julija 2019, uživali na pohodu po grebenu na zadnjem delu južnih Bohinjskih gora.

Vabimo vas na trodnevno kolesarsko druženje 12.9.-15.9.2019 KOLESARJENJE PO DALMACIJI - Metković

V soboto, 27. julija 2019, vas vabimo na izlet na Črno prst 1.844 m

V Grižah smo pustili naše avtomobile, sicer vsak na svojem koncu in prav tako smo se podali na vrh ločeno in po svoje.

Ja, Velenje, bo kdo rekel, kaj pa je tam kaj visokega, razgibanega, da se splača iti tja. Pa se je res splačalo.

Nemir in hrepenenje po novih doživetjih me zajame že dan po skupnem četrtkovem pohodu.

Ni treba hoditi daleč, da doživiš lep dan, sploh če je sončen in na pragu pomladi. Izbrali smo si Golek, hrib nad Zrečami.

Ko se zjutraj zbudim, pogledam skozi okno in zagledam Boč, ki se strmo dviga v nebo.

Zakaj hodimo v naravo? Pohodniki hodimo predvsem zaradi miru, zdravja, druženja in pozitivne energije.