
Usposabljanje za Vodnika gorskega kolesarstva
V tednu 17.4. – 23.4. 2017 je v Jamnici na kmetiji Koroš potekalo usposabljanje za Vodnika gorskega kolesarstva. Tečaj je organizirala Kolesarska zveza Slovenije, iz naših vrst sem se ga udelžil tudi sam. Tečaj je potekal na zelo visokem nivoju. Znanje smo izmenjevali z inštruktorji iz Francij


