Prvi april: Stopiš pa drži
Če nama Tomaž nebi “priporočil”, bi z Nejcom verjetno še nekaj vikendov plezala samo po plezališčih južnih sosedov, ker “je v hribih še sneg” 🙂 Tako pa sva prvoaprilsko soboto izkoristila in se odpeljala proti Kamniški Bistrici in nato skozi Repov kot do Staničevega vrha. Zj




