
Sedlo Uršič (Mirov, 02.04.2017)
Tokrat samo v dveh – skupaj z Gregorjem. Start ob 4:30h, malo po 6h sva na parkirišču v Selli Neveji (n.v.1200 m). Sprva nameravava na Lopo, vendar je ta že v megli, zato spremeniva plan - Sedlo Uršič. Na smučišču – ki je lepo ’’speglano’’ in zelo pomrznjeno - je še dovolj snega



