
Ankogel (Meta_Meglič, 28.03.2017)
Štartali smo iz Mallnitza (z gondolo do zgornje postaje). Na prečki je 2x treba sneti smuči, potem pa gre lepo na psih do sedla pod Malim Ankoglom. Do vrha so narejene lepe "štapne". Z vrha smo prvič peljali ob poldvanajstih (morda bi bilo bolje še uro prej) na Jug. Naklonina od 40°-45°,



