
Žiga Lovšin - Ljubezen v hribih in do hribov
Ne morem verjeti, da sta dve leti tako hitro minili. Dve lepi leti, odkar sva z Anjo začela tlakovati (in vmes občasno razbijati) najino skupno pot. "Pot" bo kar prava beseda. Nemalokrat sva se podala nanjo, se odpravila v širni svet. Tokrat pa sva šla po gozdnih, z listjem posutih in zahrbtno poledenelih poteh naše dežele. V hribe, kam pa drugam. Najprej sva jo na novega leta dan mahnila na Jamnik, ob obletnici pa na Komno in še malo naprej.

