
Postavitev oglasne deske
Ob preureditvi avtobusne postaje Rogaška Slatina smo morali odstraniti našo oglasno desko, ki je ni bilo več možno postaviti na staro mesto. Novo mesto nam je odstopil Izletnik Celje. Ker je stara tabla bila prevelika, je novo tablo izdelal Marjan Plavčak, pri delu sta pomagala tudi Miran Plavčak in
