Ljubavni kotiček ali smučanje z Liebesecka
V soboto sva šla z Albrehtovim Maretom spet na sever, kjer je sneg! Medtem ko sva midva drvela po cesti in štela tunele, je Goran še sladko spal, zato mu za rojstni dan kupiva budilko ;)Takoj za drugim tunelom je še vedno zimska idila (to pomeni tudi zimski mraz!). Parkirišče je bilo že polno, le či




