
Adidas Adios boost 3
Zakaj? Za Adios boost 3 sem se odločil predvsem zaradi tega, ker mi je všeč boost materjal, ki ga uporablja le Adidas, ter zaradi njihove nizke teže in odzivnoti. Čevlji so sicer namenjeni za tekme na maratonske in polmaratonske razdalje, sam pa imam rad lahek in odziven čevelj zato jih uporabljam

