
Na berglah
Dolgo nisem nič napisal. Težko je pisati, če človek ni najboljše volje. Dobri pisci (so) lahko (nekateri celo bolje) pisali tudi nesrečni, sam in upam si trditi tudi večina pa ne spravim kaj dosti od sebe. Eden od dokazov za to trditev je tudi vsemogočni Facebook. Tam s(m)o vsi srečni. Vsi plezamo n



